Ceyda Düvenci evlat nöbeti tutan Diyarbakır annelerine destek verdi!

Diyarbakır HDP binası önünde evlat nöbeti tutan annelere karşı sanat dünyası da sessiz kalmadı. Çocukları dağa kaçırılan Diyarbakır annelerinin HDP İl Başkanlığı önündeki oturma eylemine, oyuncu Ceyda Düvenci ve oyuncu eşi Bülent Şakrak'tan da destek geldi. Ceyda Düvenci Instagram hesabından, "Okuduklarım için çok üzgünüm... Diyarbakır anneleri dualarımla yanınızdayım. Evlatlarınıza tez zamanda kavuşun ve kabus son bulsun" notuyla paylaşımda bulundu. İbrahim Tatlıses, Ahmet Yenilmez, İpek Açar, Nilüfer, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik gibi ünlü isimler de gözü yaşlı Diyarbakır annelerinin yanında olduğunu belirtti.

Sanat dünyasından Diyarbakır annelerine destek artıyor. Oyuncu Ceyda Düvenci ve oyuncu eşi Bülent Şakrak çocukları dağa kaçırılan Diyarbakır annelerinin HDP İl Başkanlığı önündeki oturma eylemine destek verdi. Diyarbakır HDP binası önünde evlat nöbeti tutan annelere karşı sanat dünyası da sessiz kalmadı. Bazı ünlülerden destek açıklaması gelirken, Tarkan, Sezen Aksu, Cem Yılmaz gibi aydın geçinen sözde sanatçılardan hala bir ses yok. İşte Diyarbakır annelerine destek veren ünlü isimler...

CEYDA DÜVENCİ

"Okuduklarım için çok üzgünüm... Diyarbakır anneleri dualarımla yanınızdayım. Evlatlarınıza tez zamanda kavuşun ve kabus son bulsun"

GAMZE ÖZÇELİK

İPEK AÇAR

"Diyarbakır'da analar direniyor, evlat hasretiyle ciğerleri yanıyor. Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah. Bütün kalbimizle evlatlarına kavuşmalarını diliyoruz."

DİĞER GALERİLER