Çarpışma dizisinin Zeynep'i Elçin Sangu'dan şok eden sözler! Yunus Özdiken'le aşk yaşayan Elçin Sangu...

Çarpışma dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu, verdiği bir röportajda herkesi şaşırttı. Doğal güzelliği ve kızıl saçlarıyla dikkat çeken oyuncu Elçin Sangu, 6 yıldır birlikte olduğu Yunus Özdiken ile bir etkinliğe katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, yaptığı açıklamayla hayranlarını şok etti. İşte Çarpışma dizisinin Zeynep'i Elçin Sangu'nun sözleri...

Çarpışma dizisinin doğal güzeli Elçin Sangu, önceki gün sevgilisi Yunus Özdiken'le birlikte bir etkinliğe katıldı. Sangu kameralara röportaj verirken Özdiken sevgilisini kameralardan uzakta bir yerde bekledi.

Elçin Sangu "Bu sektörden olmadığı için kameraları sevmemesi doğal" diyerek bu durumu izah etti.

Güzel oyuncu 'Bu yazın düğün var mı?' sorusuna "Bir plan program yapmıyorum. İyi giden bir şey varken illa bir tarih alayım da evleneyim diye bir şey yok. Ben pek geleneksel bir tip de değilim." cevabını verdi.

Gelenekselci olmadığını ve düğün dernek sevmediğini anlatan Sangu, hayalinde bir düğün olmadığını, arkadaşlarıyla birlikte eğleneceği bir akşam olabileceğini söyledi.

6 yıldır Yunus Özdiken'le aşk yaşayan Elçin Sangu hayalinde bir düğün olmadığını söyledi. İşte ünlülerin eşleri ve sevgilileri...

DİĞER GALERİLER