Vav TV İzle

Burcu Özberk derin göğüs dekoltesi ile boy gösterdi! “Tatilin ilk günü” dedi kayalıklarda poz verdi sosyal medya sallandı

Burcu Özberk derin göğüs dekoltesi ile boy gösterdi! Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu Burcu Özberk, Instagram sayfasında yayınladığı son fotoğrafla gündeme geldi. Derin dekolteli pembe elbisesi ile objektif karşısına geçen Özberk, kayalıklarda verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Takipçileri, ünlü oyuncunun paylaşımına büyük ilgi göstererek "Bu ne güzellik Burcu hanım", "Göz kamaştırıyorsun" yorumlarını yaptı. İşte Burcu Özberk'in o paylaşımı...

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu Burcu Özberk, Instagram sayfasında yayınladığı son fotoğrafla gündeme geldi.

Burcu Özberk, derin dekolteli pembe elbisesi ile kayalıkta ve kumsalda verdiği pozları Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü oyuncunun paylaşımı, kısa süre içinde binlerce yorum ve beğeni aldı.

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının yoğun ilgi gösterdiği paylaşıma "Bu ne güzellik Burcu hanım", "Göz kamaştırıyorsun" yorumları yapıldı.

Burcu Özberk, tatilin ilerleyen günlerinde ise siyah bikinisi ile denize girdiği anları paylaştı. Peş peşe paylaşımlar yaparak adından söz ettiren Burcu Özberk'in estetiksiz hali ise tekrar gündeme geldi.