Vav TV İzle

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci kaşla göz arasında bambaşka biri olmuş! Selin Yeninci'nin estetiksiz hali...

Kadrosunda Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Bülent Polat, Nazan Kesal, Esra Dermancıoğlu gibi isimleri barındıran Bir Zamanlar Çukurova'nın en çok dikkat çeken ismi hiç kuşkusuz Selin Yeninci. 32 yaşındaki güzeller güzeli oyuncu dizide çektiği dikkatten daha fazlasını sosyal medyada çekiyor. Yamanlar çiftliğinin kahyası Selin Yeninci hakkında araştırma yapanlar burun estetiğini görünce şaştı kaldı. Neredeyse hiç fark edilmemiş bile. İşte başta Bir Zamanlar Çukurova'nın güzel güzel Saniye'si Selin Yeninci olmak üzere ünlülerin değişimleri.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci başrollerden bile daha çok dikkat çekti desek yanlış olmaz. 32 yaşında güzel oyuncu son dönemde estetik haberleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor sık sık.

Burun estetiği geçiren Selin Yeninci güzelliğine güzellik kattı. Ancak aradaki farkı kimse göremedi bile. İşte başta Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci olmak üzere ünlülerin estetikle gelen değişimleri.

Şeyma Subaşı

Serenay Sarıkaya

Fahriye Evcen