Bugünkü
Takvim

Bir Zamanlar Çukurova'nın Fikret'i Furkan Palalı'yı daha önce böyle gören yok! Dizide intikam ateşiyle gözü döndü ama...

Atv ekranlarında reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova, Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek'in rol aldığı dizi hem akışı hem de oyunculuğu ile en çok izlenenler arasında. Hiç kuşkusuz dizinin en çok dikkat çeken isimlerinden biri gözünü intikam ateşi bürüyen Fikret Fekeli'ye hayat veren Furkan Palalı. 34 yaşındaki başarılı oyuncu dizide Fekeli'nin hayatta olduğunu dahi bilmediği yeğenini canlandırıyor. Hem dizideki karakteriyle hem de sosyal medyada yakından takip edilen Furkan Palalı'nın çocukluk fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi. İşte başta Furkan Palalı olmak üzere ünlülerin çocukluk fotoğrafları.

Bir Zamanlar Çukurova'nın intikam ateşiyle tutuşan ve intikam yeminleri eden Fikret'ine hayat veren Furkan Palalı'nın bebeklik fotoğrafı sosyal medyayı salladı. İşte başta Furkan Palalı olmak üzere ünlülerin çocukluk fotoğrafları.

MERVE DİZDAR

Merve Dizdar ve ablası...

NESLİHAN ATAGÜL