Bir döneme damgasını vurmuştu! Bendeniz'in son hali görenleri şaşkına çevirdi

Bir döneme damgasını vurmuştu! Bendeniz'in son hali görenleri şaşkına çevirdi... 'Bu baharda', 'Biri var', 'Ya sen ya hiç' gibi şarkılarla 90'lı yıllara damgasını vuran isimlerden biri oldu Bendeniz. Ardından sessizliğe bürünen Bendeniz, şimdilerde sosyal medyada aktif. Bendeniz'in son halini gören hayranları şaşkına döndü. İşte Bendeniz ve diğer ünlü isimlerin değişimleri.

Kimileri zamanı durdurmak kimileri görsel haz ve tatmin uğruna estetik operasyon yaptırıyor. Gayelerinin daha güzel ve alımlı olmak olduğu aşikar hatta bunu çoğu da başarıyor. Bazıları ise estetik yaptırmamasına rağmen yıllar onları fiziksel olarak değiştiriyor. Kimi ise sadece değişiklik olarak imaj yeniliyor.

Müjdeler Ver', 'Güzeller Güzeli', 'Ya Sen Ya Hiç', 'Kerime', Ah Bir Dönsen' ve çok daha fazlası... Tüm bu şarkıları Türk Pop Müziği'ne kazandıran Bendeniz 90'lı yılların en çok konuşulan isimlerindendi. Bendeniz'in yıllar içindeki değişimini gören hayranları şaşkına döndü. İşte başta Bendeniz olmak üzere ünlülerin değişimleri.

FAHRİYE EVCEN

EMINA JAHOVIC

DİĞER GALERİLER