Bugünkü
Takvim

Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinden flaş hamle! Boşanacakları iddia ediliyordu...

Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti boşanıyor mu? Günlerdir boşanacakları iddia edilen Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinden çok şaşırtan bir hamle geldi. Beren Saat'in geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe Güray'ı andığı doğum günü paylaşımı boşanma iddialarının ortaya çıkmasına neden olmuştu. Beren Saat'in, Instagram hesabı üzerinden yaptığı hamle ortalığı daha çok karıştırdı.

Türkiye günlerdir Beren Saat-Kenan Doğulu çiftini konuşuyor. Daha önce boşanacakları yönündeki iddialara bir yenisi daha eklenen ünlü çift için bu kez daha ciddiye binmişe benziyor. Beren Saat'in Instagram'dan yaptığı hamle kafaları karıştırdı.

KAFA KARIŞTIRAN YAŞ GÜNÜ

Önceki gün 35'inci yaşını kutlayan oyuncu Beren Saat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir dönem aşk yaşadığı ve kazada kaybettiği Efe Güray'ı unutmadığı belli eden bir açıklama yaptı. Saat'in bu paylaşımı 'evlilikte kriz mi var?' sorusunu akıllara getirdi.

Kenan Doğulu'nun da eşinin doğum gününü kutlamaması iddiaları daha da güçlendirdi.

ŞAŞIRTAN HAMLE

Ayrılıkları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesinde yeni gelişme yaşandı.Beren Saat Instagram'daki adındaki E harflerini büyük yazarak Kenan Doğulu ile olan tüm fotoğrafları sildi.

Oyuncunun bu hamlesi 2004 yılında kazada hayatını kaybettiği eski sevgilisini anmak için yaptığı iddia edildi.