Vav TV İzle

Bahar Candan'ın annesi ve babası merak konusu olmuştu... İşte 'beynimin dörtte birini kullanıyorum' diyen Bahar Candan'ın ailesi...

Bahar Candan'ın annesi ve babası merak konusu olmuştu... Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Bahar Candan ilginç açıklamalarıyla yine adından söz ettirdi. Sıra dışı kıyafet seçimi ile dikkat çeken Candan, programın sonunda ise çok sevdiğini söylediği Nur Yerlitaş'ın kendisi için diktiği bir elbiseyi giydi. Bahar Candan'ın "Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten" sözleri üzerine Armağan Çağlayan "O kadar zekisiniz ki o yüzden dörtte birini kullanıyorsunuz, salaklık bende anlamadım" diyen Bahar Candan'ın anne ve babası merak edildi. Annesi ve babası akademisyen olan Bahar ve Nihal Candan kardeşler daha önce babalarının iki ayrı işten gelen gelirini kendi hesaplarına yatırdığını bunun da aylık 40 binden fazla olduğunu söylemişlerdi.

Bahar Candan'ın annesi ve babası merak konusu olmuştu... İşte 'beynimin dörtte birini kullanıyorum' diyen Bahar Candan'ın ailesi...

Armağan Çağlayan'ın sunduğu programa katılan Bahar Candan ilginç açıklamalarıyla gündem oldu. Kıyafetiyle dikkat çeken Candan, programın sonunda ise çok sevdiğini söylediği Nur Yerlitaş'ın kendisi için diktiği bir elbiseyi giydi.


Daha önce 5 bin TL maaş + SGK ile arkadaş aradığını açıklayan 23 yaşındaki Bahar Candan, insanların bu paraya onun sehpası olmayı kabul ettiğini söyledi.

"BEYNİMİN DÖRTTE BİRİNİ KULLANIYORUM"
Bahar Candan'ın "Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten" sözleri üzerine Armağan Çağlayan "O kadar zekisiniz ki o yüzden dörtte birini kullanıyorsunuz, salaklık bende anlamadım" diye yanıt verdi. Bunun üzerine Bahar Candan ise, "Estağfurullah, aslında 'esta piti piti' demeliyiz. Anlatırdım ama anlatmayacağım çünkü dörtte birini kullanıyorum" ifadelerini kullandı. Bahar Candan katıldığı programdaki açıklamaları ve kıyafetiyle sosyal medyada da gündem oldu.

'İşte Benim Stilim' yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan'ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop'larla gündeme geliyor.