ATV'nin fenomen dizisi Hayat Devam Ediyor'un yıldızıydı! Meltem Miraloğlu Türkiye'yi terk ediyor...

2011-2013 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisi bir dönem fırtınalar estirmişti. Kendinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen, ardından büyük şehirde yaşama savaşı veren Hayat'ın hikayesinin anlatıldığı dizi izlenme rekorları kırmıştı. Dizi, oyuncularına da şöhretin kapılarını açtı. Ne var ki dizinin başrolü Meltem Miraloğlu için aynı şey geçerli olmadı. Hayat Devam Ediyor'dan sonra ortalarda görünmeyen 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, şimdilerde ABD'ye yerleşti. İşte başta Hayat Devam Ediyor'un Hayat'ı Meltem Miraloğlu ve ünlülerin yıllar içerisindeki değişimi.

2011 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Hayat Devam Ediyor, döneme damgasını vurmuştu. Hayat'ın çocuk yaşta kendinden yaşça büyük Abbas ile evlendirilmesiyle başlayan dizi, kendilerini bir anda şehir yaşamının acımasız kollarında bulan Güneydoğulu bir ailenin dramını anlatıyordu.

O dönem can verdiği Hayat karakteriyle seyirciyi ekrana kilitleyen Meltem Miraloğlu, henüz ilk projesi olmasına rağmen oyunculuğuyla adından söz ettiriyordu.

Ancak dizi final yapınca Miraloğlu bir anda ortalardan kayboldu. Ardından ABD'ye yerleşme kararı aldı. İşte başta Meltem Miraloğlu olmak üzere ünlülerin yıllar içerisindeki değişimleri.

İşte Meltem Miraloğlu'nun son hali.

32 yaşındaki Meltem Miraloğlu şimdilerde ABD'de yaşıyor.

Meltem Miraloğlu, 2016 yılında yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ancak mutlulukları uzun sürmemişti.

DİĞER GALERİLER