Atiye dizisinin Cansu'su Melisa Şenolsun'dan asker ziyareti! Kardeşi de ünlü çıktı

Atiye dizisindeki Cansu karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Melisa Şenolsun, askerde olan kardeşi Efe Şenolsun'u ziyarete gitti. 23 yaşındaki Melisa Şenolsun'un adı geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışmıştı. Güzel oyuncu şu sıralar bedelli askerlik görevini yerine getiren kendisi gibi oyuncu kardeşi Efe Şenolsun'u birliğinde ziyaret etti. Selfie çekilen Şenolsun kardeşlerden Melisa Şenolsun, sosyal medyada "Donduk komutanım" diyerek espri yaptı. İşte Atiye'nin Cansu'su Melisa Şenolsun'un kardeşi ve sizler için derlediğimiz ünlülerin kardeşleri...

27 Aralık tarihinde Netflix'te yerini alan Türk dizisi Atiye kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Atiye dizisinin en çok konuşulan isimlerinden biri de dizisinin 96 doğumlu genç yıldızı Melisa Şenolsun. Melisa Şenolsun, Atiye dizisinde ablasını hem çok seven hem de onun yanında silik kalmaktan ve hep birilerinin bir şeyi olmaktan sıkıntı duyan bir genç kadını oynuyor.

Geçtiğimiz haftalarda Los Angeles'ta düzenlenen 2.Hollywood Türk Filmleri Festivali kapanış töreninde giydiği derin dekolteli yeşil saten elbisesiyle adından söz ettiren Melisa Şenolsun, abisi Efe Şenolsun'un birliğine ziyaret gitti. Peki Melisa Şenolsun'un kardeşi o ünlü oyuncu kim?

Ziyaretiyle kardeşi Efe Şenolsun'u sevindiren Melisa Şenolsun, sosyal medyada "Donduk komutanım" diyerek espri yaptı.

İşte Melisa Şenolsun'un kardeşi ve diğer ünlülerin kardeşleri...

ENGİN AKYÜREK VE KARDEŞİ EREN AKYÜREK

DİĞER GALERİLER