Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik ve Ozan Güven el ele yakalandı! Aşk mı yaşıyorlar?

Bu aşk iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü... 14.sezonu ile ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar'da canlandırdığı Zeliş karakteri ile şöhrete kavuşan 29 yaşındaki Yüsra Geyik ve yine kendisi gibi oyuncu 44 yaşındaki Ozan Güven el ele görüntülendi, aşk belgelendi. Aralarındaki yaş farkı çok tartışılan Yüsra Geyik ve Ozan Güven'den henüz konuya dair bir açıklama gelmedi. İşte Yüsra Geyik ve Ozan Güven aşkının ayrıntıları...

AŞK BOMBASI PATLADI

Oyuncu Ozan Güven'in 14 sezondur yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Hüsnü Çoban'ın kızı 'Zeliş' olarak tanınan Yüsra Geyik ile aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

AŞKIN BELGESİ

Söylemezsem Olmaz programının haberine göre 44 yaşındaki Ozan Güven ve 29 yaşındaki Yüsra Geyik; Kadıköy'de dün sabah saatlerinde el ele bir ayakkabı mağazasına girerken objektiflere yansıdı.

Aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin arasında 15 yaş fark var.

Haklarında aşk iddiası ortaya atılan oyuncu ikiliden henüz bir açıklama gelmedi.

2 YILLIK SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Ozan Güven, geçtiğimiz hafta 2 yıldır aşk yaşadığı Ece Önen ile görüntülenmişti. İlişkileri hakkında ayrılık iddiaları ortaya atılmış; Güven ise çıkan haberleri yalanlayarak ilişkilerinin devam ettiğini söylemişti.

DİĞER GALERİLER