Vav TV İzle

Arka Sokaklar'ın kıvırcık Pınar'ı Pınar Aydın'ın siz bir de son haline bakın! Yıllar ona hiç uğramadan geçmiş gibi

Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakterini canlandıran Pınar Aydın, ardından Akasya Durağı dizisinde oynamış ve ekranlardan elini eteğini çekmişti. Evlenen ve kendine daha sakin bir hayat seçen Pınar Aydın, şimdilerde bir sosyal medya fenomeni. Arka Sokaklar'ın Pınar'ının son hali görenleri şaşırttı. İki çocuğu ve eşiyle mutlu bir hayat süren Pınar Aydın'ı yıllar adeta teğet geçmiş gibi. İşte başta Pınar Aydın olmak üzere ünlülerin yıllar içerisindeki değişimleri.

O, 2006 yılından bu yana ekranlarda olan Arka Sokaklar'ın ilk Pınar'ı, Ali'nin ilk aşkı Pınar Aydın. Sonrasında Arka Sokaklar dizisine Pınar karakterini canlandırmak için pek çok oyuncu geldi geçti ama hiç kimse onun gibi olamadı.

Katıldığı ses yarışmasıyla dikkatleri üzerine çeken Pınar Aydın'ın daha sonra oyunculuk kariyeri başladı. Kısa sürede Arka Sokaklar dizisindeki Pınar karakteriyle sevilen Pınar Aydın, büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Pınar Aydın, yıllar sonra ortaya çıktı.

Arka Sokaklar'ın Pınar'ı, Pınar Aydın son haliyle şaşırttı. Yıllar adeta onu teğet geçmiş gibi. İşte başta Pınar Aydın olmak üzere ünlülerin değişimleri.

PINAR ALTUĞ

PINAR ALTUĞ