Bugünkü
Takvim

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan'ın eşi bakın kim çıktı! 14 yıldır izleyici karşısına çıkan Özgür Ozan meğer...

2006 yılından bu yana ekranlar olan Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan, akıllara bu karakter ile yerleşti desek abartmış olmayız. Arka Sokaklar'ın değişmeyen karakterlerinden biri olan Hüsnü Çoban'a hayat veren Özgür Ozan'ın Özgür Ozan dile kolay tam 14 yıldır ekranlarda olsa da özel hayatını başarıyla gözlerden uzak tutanlardan. Ne var ki hakkında pek çok gerçeğin merak edildiği gerçeğini değiştirmiyor bu durum. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan hakkında en çok merak edilen eşi oldu. Özgür Ozan'ın eşi güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı. İşte başta Arka Sokaklar'n Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan olmak üzere sizin için derlediğimiz ünlülerin eşleri.

Nereden nereye... Arka Sokaklar dizisinde kesintisiz olarak Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan dizi başladığında böyleymiş. Adeta gözler önünde yaş almış hem de tek bir diziyle. Özgür Ozan bu kadar göz önünde bir isim olmasına rağmen özel hayatını hep arka plan tuttu ve bunu başardı. Ama hakkında pek çok şeyin merak edilmesine engel olamadı.

Onlardan biri de eşinin kim olduğu... Arka Sokaklar dizisinde Suat karakteriyle evli olan Özgür Ozan dizide eşini kaybetti.

Peki Özgür Ozan gerçekte kimle evli? İşte başta Özgür Ozan olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

OZAN AKBABA VE EŞİ BUKET AKBABA

DİĞER GALERİLER