Arda Turan ve Berkay neden kavga etti? Arda Turan Berkay kavgası için flaş açıklama

Arda Turan-Berkay kavgası son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. Arda Turan'ın bir eğlence kulübünde Berkay'ın burnunu kırdığı iddiaları gündemi sarstı. Şimdi herkes Arda Turan Berkay kavgasındaki son gelişmeleri merak ediyor. Bir yandan Arda Turan ve hamile eşi Aslıhan Doğan, öte yandan Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin birer birer flaş açıklamalarda bulunuyor. Peki Arda Turan ile Berkay neden kavga etti? İşte Arda Turan ile Berkay kavgasının tüm detayları...

Arda Turan Berkay kavgası için savcılık harekete geçti (Arda Turan'ın kavgaları)

OLAY KAVGA

Magazin gündemine bomba gibi düşen Arda Turan ile Berkay kavgası sonrası her detay merak ediliyor. Önce Arda Turan'ın şarkıcı Berkay'ın burnunu kırdığı haberi, daha sonra Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'i taciz ettiği iddiaları ortalığı salladı. Olay sonrası bir açıklamada Arda Turan'ın hamile eşi Aslıhan Doğan'dan geldi. Peki Arda Turan ve Berkay neden kavga etti? İşte Arda Turan Berkay kavgasının detayları...

Arda Turan Berkay kavgası için savcılık harekete geçti (Arda Turan'ın kavgaları)

Arda Turan ve Berkay'ın önceki gece Emirgan'daki Gizli Kalsın adlı mekandaki eğlenceleri olaylı bitti. İddiaya göre; Berkay'ın sigara içmek için dışarı çıktığı sırada ünlü futbolcu, Özlem Şahin'in yanına giderek "Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım" dedi. Bu sözleri duyan Berkay, Turan'a "Karımı eve bırakıp döneceğim. Erkek erkeğe konuşacağız" diye karşılık verdi.

Arda Turan Berkay kavgası için savcılık harekete geçti (Arda Turan'ın kavgaları)

Bu uyarı üzerine gerilen Arda Turan da Berkay'a kafa attı. Kanlar içinde kalan şarkıcı, eşi ve arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü. Olayın ardından Arda Turan'ın da Berkay'ın bulunduğu hastaneye giderek şarkıcıdan "Eşin olduğunu bilmiyordum" diyerek özür dilediği öne sürüldü. Diğer bir iddia ise Arda Turan'ın hastaneye elinde silahla gittiği ve Berkay'a 'Öldür beni' dediği yönünde.

Arda Turan Berkay kavgası için savcılık harekete geçti (Arda Turan'ın kavgaları)

SAVCILIK ARDA TURAN İÇİN HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, ünlü futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgaya ilişkin soruşturma başlattı. Berkay'ın eşinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada Arda Turan'ın ifadesine başvurulabileceği öğrenildi.
İFADEYE ÇAĞIRILABİLİR

Edinilen bilgiye göre, şarkıcı Berkay'ın eşinin şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı. Olayı araştıran savcılığın önümüzdeki günlerde Arda Turan'ı ifadeye çağırabileceği öğrenildi.

Arda Turan Berkay kavgası için savcılık harekete geçti (Arda Turan'ın kavgaları)

ARDA TURAN HER ŞEYİ BİR BİR ANLATTI

Arda Turan olay sonrası en detaylı açıklamayı yaptı. İşte Arda Turan'ın o açıklamaları;

"O hanımefendi (Özlem Ada Şahin) ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu, bir saat sonra mekana Berkay geldi. Yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim' dedi. Bende 'Tamam Berkay konuşalım' dedim. Ben önce şaka yaptığını zannettim sonra ensemden tuttu bende sinirlendim 'Sana ne oluyor dedim' kafayı koydum. O ana kadar neden kavga ettiğimiz anlamadım olayın içeriğini sonradan Aslıhan'dan öğrendim.

DİĞER GALERİLER