Bugünkü
Takvim

Akrep dizisinin Duru'su Aslı Melisa Uzun'un çok merak edilen sevgilisi o ünlü isimmiş! İşte kendisi gibi oyuncu sevgilisi

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan, kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Beril Pozam, Bekir Aksoy, Aslı Melisa Uzun, Demet Gül gibi isimleri bulunduran Akrep dizisinin en sevilen isimlerinden biri de Duru karakterine hayat veren Aslı Melisa Uzun. Akrep'in Duru'su Aslı Melisa Uzun da dizi ile ününe ün katan isimlerden. Dizide her şeyden habersiz, gerçeği arayan ancak aşık bir karaktere hayat veren Aslı Melisa Uzun özel hayatından fotoğrafları sosyal medyada sık sık paylaşıyor. Aslı Melisa Uzun dizide sancılı bir aşk beslerken özel hayatında çok mutlu. Aslı Melisa Uzun'un sevgilisi de kendisi gibi ünlü bir oyuncu. Bakın o isim kim. İşte başta Akrep'in Duru'su Aslı Melisa Uzun olmak üzere ünlülerin sevgilileri ve eşleri.

Akrep dizisi oyuncuları merak ediliyor. Uzun zamandan sonra Akrep dizisiyle televizyon ekranlarına dönen Akrep dizisinin Duru'su Aslı Melisa Uzun da onlardan biri. 1995 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Aslı Melisa Uzun 2015 Miss Universe güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti.

Sonrasında ise yolu oyunculukla kesişti. Erkenci Kuş, Arkadaşlar İyidi gibi dizilerde rol alan Aslı Melisa Uzun yurt dışında da Verbotene Liebe, Zen Mother gibi yapımlarda rol aldı. Geçtiğimiz günler paylaştığı spor fotoğrafıyla hayran bırakna Aslı Melisa Uzun hakkında araştırma yapan sevgilisinin de kendisi gibi ünlü bir oyuncu olduğunu görünce şaştı kaldı. Bakın Aslı Melisa Uzun'un sevgilisi kimmiş. İşte başta Aslı Melisa Uzun olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

HACI SABANCI VE NİŞANLISI NAZLI KAYI

JESSICA MAY VE EŞİ HÜSEYİN KARA