Adele'i yeni haliyle kimse tanıyamadı! Ünlü şarkıcının son hali inanılmaz

Grammy rekortmeni 31 yaşındaki İngiliz şarkıcı Adele verdiği kilolar sonrası adeta bambaşka birine dönüştü. Geri bıraktığımı yıl Nisan ayından eşi Simon Konecki'den boşanan Adele kilo verdi ve son haliyle kimse tanıymadı. Önceki gün kameralara yakalanan Adele'in son hali inanılmaz.

Onu ilk olarak böyle tanıdık. O ise bambaşka birine dönüşüp, kendine hayran bıraktırmayı tercih etti. İngiliz şarkıcı Adele verdiği kilolarla görenleri hayrete düşürüyor. Boşanmanın ardından kilo vermekle ilgili ciddi çalışmalar yapan Adele, kilosunu kontrol altına almayı başardı.

Adele sağlıklı beslenme ve diyetle 45 kilo verdi.

31 yaşındaki şarkıcı Los Angeles sokaklarında siyah kıyafetler içinde böyle görüntülendi.

Ünlü şarkıcının verdiği kilolar bir yana onunla ilgili en çok merak edilen konu ise bu kadar zayıfladıktan sonra sesinin değişip değişmeyeceği. Bazılarına göre Adele'in sesi de bunca kilo kaybından sonra değişecek.

BOŞANDIKTAN SONRA DEĞİŞİM BAŞLADI

Adele'in değişimi, yedi yaşındaki oğlu Angelo'nun babası Simon Konecki'den boşanması sonrası başladı. 2011'de flört etmeye başlayan ve 2015'te evlenen çift geçen yıl nisan ayında ayrıldıklarını duyurmuştu. Adele, eylül ayında boşanmak üzere mahkemeye başvurmuştu.

DİĞER GALERİLER