Haftanın vizyona giren filmleri

Haftanın vizyona giren filmleri


Ülkemizde bu hafta itibarıyla vizyona giren filmleri derledik. İşte 14 Temmuz gününde vizyona giren filmler. Bu hafta 9 yeni film vizyonda.

Haftanın vizyona giren filmleri

Maymunlar Cehennemi 3: Savaş

Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Dram
İnsanlar ve maymunlar arasında sürmekte olan savaşta iki taraf da kayıplar vermekle birlikte maymunların durumu daha kötüye gitmeye başlamıştır. Maymunların başındaki Sezar (Andy Serkis), insan güçlerini yöneten acımasız Albay McCullough'a (Woody Harrelson) meydan okuyabilmek için tüm cesaretini toplamak zorundadır. Bu savaş, dünyanın geleceği için belirleyici olmaya gebedir.

Haftanın vizyona giren filmleri

KORKU TÜNELİ
Tür : Korku
Korku Tüneli filminde 4 kadın yönetmen tarafından yönetilen 4 kısa film yer alıyor ve filmlerin baş kahramanları yine kadınlar. Filmdeki 4 öykünün isimleri ise The Box, The Birthday Party, Don't Fall ve Her Only Living Son.

Haftanın vizyona giren filmleri

PLANETARIUM
Tür : Dram
2. Dünya Savaşı öncesinde 1930'lu yıllarda geçen hikayede, hayaletlerle konuşabilme yeteneğine sahip oldukları düşünülen Laura Barlow (Natalie Portman) ve Kate Barlow (Lily-Rose Depp) kardeşlerin bir gösteri için bulundukları Paris'te ünlü bir prodüktörle yollarının kesişmesi anlatılıyor.

Haftanın vizyona giren filmleri

FIRILDAK KEDİ FİNDUS
Tür : Animasyon , Aile , Macera
Kendine sığınacak bir yuva arayan cesur ve biraz da çılgın kedi Findus, kırsallara çıkıp bir çiftlikte tek başına yaşayan çiftçi Pettersson'un çiftliğine yerleşir. Pettersson'un kendi halinde yaşamı bu olayla tamamen değişirken bu ilginç ikili arasında komik olaylarla bezeli ama sevgi dolu bir arkadaşlık başlar. İsveçli ünlü çocuk kitapları yazarı Sven Nordqvist'in Pettson ve Findus adlı kitap serisinden sinemaya aktarılan film, Türkiye'de 14 Temmuz 2017'de gösterime girdi.

DİĞER GALERİLER