Ekstreyi getiren borcu sildirir | Kredi kartı borç yapılandırma projesinde istenen belgeler neler?

Kredi kartı borcu olanlar için getirilen büyük fırsattan yararlanmak da çok kolay. Peki, borçlu olduğunuz bankalara borcunuzu ödemek için ne yapmanız gerekiyor? Başvuruda istenen belgeler neler? Hangi bankalara başvuru yapabilirsiniz? Kredi kartı borç yapılandırma projesiyle ilgili tüm detaylar takvim.com.tr'de...

Kredi kartı borcu olanlar bu günlerde farklı bir heyecan yaşıyor. Yıllardır kurtulmaya çalıştıkları sorunlu kartlardan ve borçlardan küçük taksitlerle kurtulmanın yolu açıldı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasının ardından Ziraat Bankası işlemlere başladı ve krart borçlarını kapatacak düşük faizli kredileri hazırladı.

NASIL BAŞVURULACAK
Hangi bankaya borcu olursa olsun kredi kartından kurtulmak isteyenler Ziraat Bankası şubelerine başvurarak 24 aya kadar vadede yüzde 1.10, 60 aya kadar vadede ise yüzde 1.20 oranında faizle para alabilecek ve borcu kapatacak.

Vadeler belirlenirken gelirinize de bakılacak. Bu yüzden yapılandırmadan yararlanırken geliriniz yani maaşınız önem kazanıyor.

Tabi maaşınıza göre toplam kart borçlarınıza da bakılacak. Kredi kartı yapılandırmasına başvurmadan önce toplam borcunuzu belirlemeniz gerekiyor.

DİĞER GALERİLER