Üniversiteli genç kadın dehşeti yaşadı! Cinsel ilişki sırasında boğarak öldürdü

İsmi yasal nedenlerden ötürü açıklanmayan 27 yaşındaki katil zanlısı, internetten tanıştığı üniversite öğrencisi Grace Millane ile buluşup onu odasına götürdükten sonra öldürdü. Cinayete dair ortaya çıkan yeni kanıtlar mahkemeye sunuldu. Sırt çantasıyla uçağa atlayıp tek başına tatile çıkan 22 yaşındaki Grace Millane'nin cesedi, bir ormanda toprağın altına gömülü halde bulunmuştu.

Sırt çantasıyla uçağa atlayıp tek başına tatile çıkan 22 yaşındaki Grace Millane'nin cesedi, bir ormanda toprağın altına gömülü halde bulunmuştu. Doğum gününde ortadan kaybolan genç kadının cinayetiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

İki hafta önce Yeni Zelanda'nın Auckland kentine gelerek bir pansiyona yerleşen Grace, internet üzerinden bağlanılan bir uygulama vasıtasıyla bir adamla tanışarak randevulaşmıştı.

22 yaşındaki genç kadın, Cumartesi gecesine kadar ailesi ve arkadaşlarıyla mesajlaşmış, sevdiklerinin kendisi için endişelenmemesi için onları haberdar etmişti.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

2 Aralık Pazar günü ise, genç kızın doğum günüydü. Ancak doğum gününde onu tebrik etmek isteyen kimse, Millane'ye ulaşamamıştı.

Kayıp ilanı verilen genç kızı aramaya başlayan polis, son görüntüsüne ulaşmıştı.

DİĞER GALERİLER