Prenses Diana'nın ölüm görüntüleri internete sızdı! Kazadan sonra kanlar içinde

1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana evliliği, hayatı ve ölümüyle hala tüm dünyanın merak ettiği isimlerden. 36 yaşındayken hayatını kaybetmesine neden olan olaylar hala aydınlatılamazken, Prenses Diana'nın ölümünden yıllar sonra pek çok gerçek ve kayıtlar ortaya çıkmaya devam ediyor. 31 Ağustos 1997 tarihinde Paris'te geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden prenses Diana'nın kazadan hemen sonra kanlar içinde cansız bir şekilde yatarken çekilmiş fotoğrafları ölümünün 22. yıl dönümünde Internet'e sızdı.

22 yıl önce korkunç bir trafik kazasında hayatını kaybeden Prenses Diana, hem ülkesi İngiltere hem de tüm dünyayı yasa boğmuştu. Prenses Diana'nın ölümünün kaza mı yoksa Suikast mi olduğu sorusunun cevabı ise hala tartışılıyor.

GÖRÜNTÜLER KAZA SONRASI KALDIRILMIŞTI

Ölümünden hemen sonra bir Fransız gazetesinin Diana'nın kanlar içinde çekilmiş fotoğrafını yayınlanmasından sonra gelen tepkiler üzerine gazete, görüntüleri kaldırmış ve kaza anına ait tüm fotoğraflar internetten silinmişti. Prenses Diana'nın, kazadan sonra kanlar içinde cansız yatarken ki görüntüleri internete sızdı

TEKRAR YAYINLANMASI TEPKİ ÇEKTİ

İtalyan Chi magazin dergisinin, Diana'nın ölümün 22. yıl dönümünde kazadan sonra kanlar içinde cansız yatarken kendisine oksijen verilirken çekilmiş fotoğrafı "Son Dakika" başlığı ileyayınlaması büyük tepki çekti.

Prens Charles ve Prenses Diana, 1981'de tüm dünyada canlı yayımlanan görkemli düğünle evlenmiş ve 1996'da boşanmışlardı.

Diana, 31 Ağustos 1997'de Paris'te 36 yaşındayken paparazzilerin takibi sırasında tünelde geçirdiği trafik kazasında ölmüş, cenazesi de düğünü gibi tüm dünyada canlı yayımlanmıştı.

DİĞER GALERİLER