Mutfakta Yangın Çıkarıyordum!

Sinemada gösterdiği başarıyı mutfağa taşımakta zorlanan ünlü aktris Penelope Cruz, yemek yapmayı bilmediğini itiraf etti ve ekledi: En son mutfakta neredeyse yangın çıkarıyordum!

Hollywood'un en ateşli güzellerinden Penelope Cruz, dans ederken, şarkı söylerken ve rol yaparken çok başarılı. Ancak sanat kariyerinde yakaladığı bu başarıyı, mutfakta asla yakalayamadığından dert yanıyor.

Fransız Gala dergisine konuşan Cruz, "En son mutfağa girmemin üzerinden uzun zaman geçti. Mutfakta çok yeteneksizim. Zaten, en son mutfağa girdiğimde neredeyse yangın çıkarıyordum" dedi. İşte Cruz'un samimi itirafları

Muhteşem bir vücudunuz var. Erkekleri olduğu kadar kadınları da büyülüyorsunuz. Bunun için özel bir şey yapıyor musunuz?

Aslında yapmıyorum. Yediklerime tabii ki dikkat ediyorum. Ancak sürekli çok ağır rejimler yapmıyorum! Spora da aslında çok ağırlık veremiyorum. Ama dansla ilgileniyorum. Ve rol aldığım müzikal 'Nine' için, çok sıkı prova yaptım. Bu sayede vücudum formda kalmayı başardı.

Yemekle aranız nasıl?

Yemek yemeği çok seviyorum. Kendimi kötü hissettiğimde bir parça çikolata ve bir kadeh şarap bana en iyi gelen şey! Sevdiğim şeyleri yemekten kendimi alıkoyamıyorum.

DİĞER GALERİLER