Klozet kapağını kaldırdı, şoka girdi! Kimin aklına gelirdi ki?

Avustralya'da yaşayan genç bir kadının başına gelen olay "bu kadarına da yok artık" dedirtti. Evinde temizlik yapan talihsiz kadın klozet kapağını kaldırınca şoka girdi. O anlar ise bu şekilde görüntülendi...

Tuvalet kapağını açtığınızda karşınıza bir yılan çıkıyor olsa ne yapardınız? İşte Avustralya'da yaşayan genç kadının başına da bu geldi. Avustralya, olur olmaz yerlerden çıkan yılanları ile meşhur. Bu olay da yine Avustralya'dan. Evinin tuvaletin yılan gören genç kadın ne yapacağını şaşırdı.

Lokal olarak hizmet veren ve bunları Facebook sayfalarında yayınlayan The Cairns Snake Removalist'in, bu fotoğrafları 'Avustralya'da oturmadan önce daima kontrol edin' başlığıyla paylaştı.

Peki bu Avustralya'da yaşanan ilk olay mı? Tabi ki değil. Avustralya, yabani hayvanlarla yaşamaya oldukça alışkın. Zira Avustralya'da 140 çeşit kara yılanı ve 32 çeşit su yılanı bulunuyor.

Avustralya'ya gitmek gibi bir planınız varsa bu listeye dikkat etmenizde yarar var. Belki oraya gidince bu liste veriliyor olacak. 25 yılanın yer aldığı 'Avustralya'da bulunanlar ve bulunmayanlar' listesi durumu açıklar nitelikte.

İşte birbirinden ilginç anlar.

DİĞER GALERİLER