Bugünkü
Takvim

'dan transfer açıklaması

, son günlerde bazı medya organlarında yer alan transfer haberleri üzerine açıklama yaptı.

  • Galatasaray
  • 30.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.09.2011 15:46
ABONE OL
Galatasaray'dan transfer açıklaması

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun, ilk transfer döneminde teknik kadroyla eşgüdümlü olarak yaptığı çalışmalar sonucunda gerekli oyuncu transferlerini sonuçlandırmış olduğu ve sezona başlandığı vurgulanarak, şu ifadele yer verildi:

"Maksadını aşan ve yalnızca dedikodundan ibaret olan söz konusu haberleri takımımızın olumlu seyrini bozmaya yönelik çabalar olarak değerlendirmekteyiz. Spor kamuoyunun da bildiği üzere kulübümüz, transfer dönemlerinde gerçekleştirme amacında bulunduğu transferler için resmi yayın organlarından gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bu bağlamda taraftarlarımızdan, resmi yayın organlarımız dışında çıkan bu tip haberleri dikkate almamasını rica ederiz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.