Bugünkü
Takvim

Bomba Fatih Terim’in kucağında...

Başarısızlık halinde deneyimli teknik adam ve ona destek veren isimler hedef haline gelebilir.

  • Galatasaray
  • 16.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.09.2011 10:13
ABONE OL
Bomba Fatih Terim’in kucağında...
Başkan Aysal'ın konuşmasının ardından gözler Terim'e çevrildi. Başarısızlık halinde deneyimli teknik adam ve ona destek veren isimler hedef haline gelebilir.

G.Saray Kulübü Başkanı , önceki gün divan toplantısında, "Biz kadroyu kurmak için çok çabaladık, aynı çabayı teknik heyetimizden de bekliyoruz" açıklamasıyla artık sıranın Fatih Terim'de olduğunu üstü kapalı olarak vurgulamıştı.

Ancak bu yaşananların meali ise "bomba artık Terim'in kucağında" olarak yorumlandı. Çünkü gözden kaçırılmaması gereken noktalar arasında kaptan Arda Turan'ın takımdan ayrılmasının yanı sıra bir de gerçekleşmeyen golcü transferi bulunuyor.

Planlarını?Arda'nın kalacağı ve kaliteli santrfor alınacağı üzerine kuran Terim'in iki isteği de gerçekleşmezken buna rağmen yapılan açıklamalar, başarısızlık halinde Terim'in kellesini giyotinin altına yatırdı.

YÜK ALTINDALAR!


SON olarak camianın önde gelen isimlerinden 'ün "Terim'e yağcılık yapan isimler var. Başkan Ünal Aysal sahaya inip kendi mi oynasın?" açıklamaları da Fatih Terim'in yanı sıra onu takımın başına getirmek için çabalayan Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak ve Celal Gürcan gibi yöneticileri de bu yükün altına itiyor.

kalan karakter 1000

ramazan korkmaz ramazan korkmaz

gururluyum hem aksaraylıyım hem galatasaraylıyım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.09.2011 05:52
Galatasaraylı Galatasaraylı

dünyaya bir daha gelsem arar bulur yine severim cennete değişmem ömrümün yettiği kadar seni severim

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.09.2011 16:11
Galatasaraylı Galatasaraylı

Fatih TERİM'in ekibine başarılar diliyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.09.2011 14:59
Galatasaraylı Galatasaraylı

Dualarım sizlerle....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.09.2011 14:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.