Bugünkü
Takvim

Cimbom'a dönüyor

Türkiye Kupası'na da veda edilmesi halinde, Polat'ın Denizli'ye teklif yapacağı öğrenildi.

  • Galatasaray
  • 28.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 08:52
ABONE OL
Mustafa Denizli Cimbom'a dönüyor
Hagi'yi gönderecek
'da sesleri yükselmeye başladı. Rijkaard'ın gönderilmesinin ardından Fatih Terim'in kapısını çalan ancak 'Hayır' yanıtı alan başkan Adnan Polat, bu defa sarı-kırmızılı ekibin unutulmaz isimleri arasında yer alan Mustafa Denizli'nin kapısını çalacak. Polat'ın kupaya da veda edilmesi halinde, 'yi göndererek, 'Denizli' formülünü uygulamaya koyacağı ifade edildi.

Reçeteyi de yazdı

Denizli'nin sezon sonunda gelmek istemesi halinde ise takımı geçici olarak Tugay Kerimoğlu'nun çalıştıracağı öğrenildi. Öte yandan Denizli de çalışmaya hazır olduğunu açıkladı. Sağlığının yerinde olduğunu belirten Denizli, dün Radyospor'da Galatasaray'ı kurtaracak reçeteyi de yazdı. Ünlü hoca, "Takımda ciddi bir revizyon yapılmalı ve Galatasaray'ın çizgisinde oyuncular alınmalı" dedi.

Hagi'ye taktik verdi
Hagi'nin yerine düşünülen Denizli, Rumen hocaya da taktik verdi: "Hagi'yi seviyorum ama futbolculuktaki başarısını teknik direktörlüğe de yansıtmalı." 1987-89 ve 1990-92 yılları arasında sarı-kırmızılı takımı çalıştıran Denizli, Galatasaray ile ligde ve Avrupa'da büyük zaferlere imza attı.

kalan karakter 1000

servet servet

Geleceğe yönelik teknik kadro lazım... Çalıştırdığı bütün takımlara ruhunu verip geleceğe yönelik değerler katarak başarılı olan iki isim: Abdullah Avcı veya Tolunay Kafkas

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.03.2011 00:11
servet servet

Geleceğe yönelik teknik adam lazım...çalıştırdığı her kulübe ruhunu veren, takıma yeni ve geleceğe dönük değerler kazandırarak başarıya taşıyan iki isim:Abdullah Avcı ve Tolunay Kafkas...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.03.2011 00:07
cafer cafer

bırakın denizliyi, bu ruhsuz topçuları, tolunayı kandırabilirseniz onu getirin yeter.takımın üçte ikisinin gitmesi lazım. mahalle takımı olduk bizi rezil ettiniz gevşekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 01.03.2011 07:52
kursar kursar

mustafa denizli çok değerli bir hoca elbette, am yanılmıyorsan kalbi rahatsızdı. allah aşkına artık günü değil şu tkımı kurtRIN. YETEEEEEEER

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 28.02.2011 21:33
memati memati

gs kulübü köklü bir kulüptür siz belkide inanmıyacaksınız düştüğü durumdan hasta oldum yeter artık işini yapamayan bıraksın

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.02.2011 18:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.