Bugünkü
Takvim

"Hagi koca bir sıfır"

'ten sonra, menajeri Ramadani de Rumen çalıştırıcıyı topa tuttu: Büyük oyuncuydu ama hoca değil...

  • Galatasaray
  • 18.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2011 17:41
ABONE OL
Hagi koca bir sıfır
Sorun futbolcumda değil
HAGİ'nin başı dertten kurtulmuyor. Rumen çalıştırıcı hakkında sert açıklamalarda bulunan 'ten sonra, bu kez de Boşnak oyuncunun menajeri Ramadani, Hagi'yi eleştiri yağmuruna tuttu. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Ramadani, "Misimovic, kendisinden kaynaklanan bir sorun olmadığını biliyor. Bana göre Hagi bir teknik direktör değil. O büyük bir futbolcuydu; ama teknik direktör değil. Koca bir sıfır" dedi.

Misimovic kalmak istiyor
MİSİMOVİC'in Türkiye'ye turist olarak gelmediğini ifade eden Ramadani şöyle devam etti: "Hagi, Misimovic'e dürüst davranmadı. Hagi, neye kızdığını açıkça söyleyemiyor. Misimovic, 5 iyi teklif olmasına rağmen G.Saray'ı tercih etti. G.Saray'a oturmak için ya da oturduğumuz yerden para kazanmak için gelmedik. Hagi'nin G.Saray'daki geleceği ne olur bilemem ama Misimovic çok net: G.Saray'ı seviyor ve kalmak istiyor."

kalan karakter 1000

Gönül Dostu Gönül Dostu // AKSARAY

Bu sözü söyleyene bak,Misimoviçin menejeri
Hagi kocaman bir sıfırsa,Rijkaard da kocaman bir sıfır olmalı.Onun zazmanında da misimoviç yorgun savaşçıydı. Başarıya doymuş adamlar buraya tatil yapmaya geliyorlar. Hagi yerinde bir kararla diğer oyunculara da göz dağı vermiş oldu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 19.02.2011 00:20
Gokcer Yalcin Gokcer Yalcin

Yukarıdaki yoruma katılıyorum. Çünkü herşeyden önce bir teknik direktörün yapıcı olması ve kendini ispatlamış olan Misimovic'i kazanması gerekirken arkadaş sanki kendisini teknik direktörlük konusunda ispatlamış gibi kadro dışı bırakıyor. Bence Hagi'yi gönderip daha yapıcı olan Tugay KERİMOĞLU'na şans tanınmalı nasıl olsa takım her hafta yeniliyor....

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 18.02.2011 18:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.