Bugünkü
Takvim

Arda'nın talipleri belli oldu

’ın kaptanı ’a talip olan Avrupalı dev kulüpler belli oldu.

  • Galatasaray
  • 18.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2011 16:00
ABONE OL
Arda'nın talipleri belli oldu
Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na katılan Arda'nın menajeri Ahmet Bulut, "Arda'nın geleceğine Kulübü karar verecek. Mukavelesi devam ediyor. Takım kaptanıdır. Ben transferiyle ilgili polemiklere katılmak istemiyorum. Arda, önce bir iyileşsin, Galatasaray'da oynamaya başlasın, yaz döneminde bunu değerlendiririz. Doğal olarak, Arda'yı isteyen vardır. Bu güzel bir şey…" şeklinde konuştu.

ATLETİCO MADRİD, BAYERN MÜNİH VE CHELSEA'DEN BİRİNE GİDECEK

Ahmet Bulut, "Arda'yı Chelsea, ve Bayern Münih gibi kulüpler istiyor mu?" şeklindeki soruya ise "Arda, Galatasaray'dan ayrıldığı zaman bu saydığınız kulüplerden bir tanesine imza atacak. Yazın her şey belli olacak. Ama spekülasyona mahal vermemek adına bir kez daha söylüyorum; Arda bahsettiğiniz bu kulüplerden birine gidecekse; bu ancak ve Galatasaray Yönetimi'nin kararıyla olur" dedi.

HAFTAYA TAKIMA KATILIYOR

Arda'nın sakatlığıyla da ilgili bilgi veren Ahmet Bulut, "Benim tahminim Arda'nın önümüzdeki hafta sahalara döneceği yönünde. Kendini daha iyi hissediyor; daha iyiye gidiyor" dedi.

kalan karakter 1000

10_BLK iskender_TRABZONSPOR 10_BLK iskender_TRABZONSPOR

awrupaya GİDERSE İYİ TÜRKİYENİN ADI DUYULURSA İYİ OOLUR AMMA arda yı bu sakatlıktan sonra alırlarsa türkiye için iyi olur.hep türkiyenin parası dışarıya gidiyor transferler yuzunden artık bizim ülkemiz kazansın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.02.2011 12:21
Ali ATMACA Ali ATMACA

Buna en iyi parayı Aziz Yıldırım verdi.Daha burakamı göremez.Sakat uzun vadeli oynayamaz.Bir de boyu kısa ve yağlanmaya,kilo almaya müsait büntesi var.İyiki Fenere gelmemiş.Guiza gibi elde kalırdı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 19.02.2011 10:07
........ ........

gitsinde galattasarayda bu sımarık futbolcudan kurtulsun gidersede bir sezonda enfazla 3-4 maç oynar sonra ilk 16 ya bile giremez< bence.. ardanın işi futbol değil arda emek vermeden kazandıgı parayı nasıl harcıcanın hesabını yapıyor hayatını yasıyor..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.02.2011 09:43
ferhat ferhat

hiç uzatmayalım.arda sadece bir medye şişirmesi ve malzemesi ondan asla yıldız olmaz.gitsede kurtulsak

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 19.02.2011 05:11
ferhat ferhat

gitsede kurtulsak

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 19.02.2011 05:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.