Bugünkü
Takvim

"Pişman değilim"

  • Galatasaray
  • 18.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.01.2011 21:23
ABONE OL
Pişman değilim
Kulübü Başkanı , Ali Sami Yen Spor Kompleksi 'nın açılışında yaşananların ardından geçen süreçte, yaptıklarından ve söylediklerinden pişmanlık duymadığını ifade etti.

Lig TV'ye konuşan Polat, ''Keşke Başbakan davet edilmeseydi'' şeklinde bir pişmanlığı olup olmadığı sorusuna verdiği yanıtta, ''Hayır, yaptıklarımdan, söylediklerimin hiçbirinden pişmanlık duymuyorum. Sadece yoğunluktan, yorgunluktan, stresten, basın toplantısında provokatörler kelimesi yerine protestocular diye ifade etmiştim, onu da internette düzelttim. Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Sayın Başbakanımızı davet etmekten de büyük gurur duydum. Bu stadın ortaya çıkmasından da büyük mutluluk ve gurur duydum'' dedi.

Kimi Galatasaraylıların maçı bırakıp gitmemesi gerektiğini söylediğinin hatırlatılması üzerine Polat, ''Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum. Hepsinin arkasındayım'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray camiasında duayenlerin ''Adnan Polat istifa etmeli'' dediği, aklına böyle bir şey gelip gelmediği sorulan Polat, ''Hayır. Bireysel olarak görüşler tabii ki var. Ama bunun yeri genel kuruldur. Galatasaray Genel Kurulu nasıl hareket ederse düşünceleri ne doğrultudaysa biz o doğrultuda hareket ederiz. Çünkü Galatasaray'ın sahibi, patronu genel kuruldur'' şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.