Bugünkü
Takvim

'dan Erdoğan'a özür!

Başkanı , Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında taraftarların Başbakan Erdoğan'a tepkisini kınadı.

  • Galatasaray
  • 16.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.01.2011 17:56
ABONE OL
Galatasaray'dan Erdoğan'a özür!
, düzenlediği basın toplantısında stadın yapımında emeği geçen Başbakan 'a teşekkür ederken, taraftarların protestosu nedeniyle de Erdoğan'dan özür diledi.

İşte Polat'ın açıklamalarından satır başları:

"Sayın Başbakan'a teşekkür ediyoruz. Ancak bu kadar büyük bir eserin ortaya çıkmasında , bu işin mimarı sayın Başbakan hak etmediği bir muameleye maruz kaldı.

Kendini bilmez, lı olmadığını düşündüğümüz insanlar, Başbakanımızı üzdü. Bize samimiyetle yaklaştı, biz de aynı samimiyetle yaklaşmaya çaluıştık, leke düşürdüler.

Bunlar galatasaraylı değil, Galatasaraylı olarak kabul etmiyoruz. Elimizdeki kameraların görüntülerini emniyetle birlikte yapacağız, bu insanları bu statlara sokmayacağız. Bunu bozmak isteyenlere müsamaha göstermeyezeğiz.

TT Arena'nın önemli başarılar getireceğine inanıyoruz. GS yeni şampiyonluklar kazanacağınızı düşünüyoruz. Yaşanan olaylardan dolayı üzüntümüzü söylemek için buradayız. Sayın Başbakanımıza teşekkürlerimizi belirtmek için buradayız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.