;

tartıştı, korumaları müdahale etti

Trafikte motorlu bir sürücüyle sinyal verme konusunda tartışan , aracını motorun üzerine kırarak motor sürücüsüne ağır hakaretlerde bulundu. Korumaların da olaya müdahale etmesiyle olay alevlenirken, görüntüler kask kamerasına yansıdı.

Aziz Yıldırım tartıştı, korumaları müdahale etti

Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde motosikletiyle seyir halinde giden Engin Ergan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı 'ın aniden sinyal vermeden önüne kırmasıyla panik yaşadı. Yıldırım'ın kullandığı araca yaklaşan Ergan, Aziz Yıldırım'a sinyal vermesi gerektiğini söyledi. Ergan'ın tepki gösterdiği Yıldırım ilk önce, aracının camını açarak küfür etmeye başladı. Aziz Yıldırım ardından kullandığı otomobilini motosikletlinin üzerine kırarak aracını durdurdu. Yıldırım daha sonra Ergan'a " Sinyalinin a.... Ne sinyali lan. Arabalar önümde görmüyorsun. Arabalar önüme giriyor sen sinyalden bahsediyorsun" dedi. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım'ın korumaları devreye girdi. Korumalar Ergan'a sert bir şekilde bağırarak, " Biz gideceğiz ondan sonra çıkacaksın buradan " dediler. Ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti.

'HAYATIMI RİSKE ATIYORSUN' DEYİNCE SERT BİR TEPKİ GÖRDÜM
Tüm bu yaşanalar sonrası motosiklet sürücüsü Engin Ergan, yaşadıklarını anlattı. Ergan, "İşe giderken bir aracın sinyal vermeden yola girdi. 'Neden sinyal vermiyorsun, benim hayatımı riske atıyorsun' dedim. Açıklama bekledim kendisinden sert bir tepki gördüm. Korumaları tarafından tehdit edildim. Yol hakkının kendilerinde olduğunu onlar gittikten sonra devam edebileceğimi söylediler. Hem hayatımı riske attılar em de beni tehdit ettiler. Benim korkuyla dolaşmama neden oldular" dedi. Trafikteki araç sürücülerine de seslenen Ergan, "Motorcu arkadaşlara dikkat etsinler. Sinyal çok önemli. Şoförlerinin hangi yola gideceğini bilemem. Sinyal vermeleri gerekiyor. Ben de ona göre tedbirimi alayım. Bizim hayatımızı kimsenin riske atmaya hakkı yok" dedi. Motosiklet sürücüsü Ergan, hukuki yollara başvuracağını da belirtti.

YAŞANANLAR KASK KAMERASINA YANSIDI
Öte yandan tüm bu yaşananlar Ergan'ın kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Yıldırım sinyal vermeden yola giriyor. Motosiklet sürücüsü sinyal vermediği için tepki gösteriyor. Bunun üzerine Aziz Yıldırım, aracının camını açarak küfür ediyor. Ardından Yıldırım, aracını motosikletlinin üzerine kırarak aracını durduruyor. Aracının kapısını çana Yıldırım, bağırmaya devam ediyor. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Yıldırım'ın korumaları, şahsa bağırmaya başlıyor. Ardından Yıldırım aracıyla ayrılıyor.

  • 31 Temmuz 2017, Pazartesi 11:11

kalan karakter 1000

turan turan

Koca bir kulübün başkanına yakışıyormu. O korumalara güvenerek dayılanıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 31.07.2017 15:07
hacı hacı

Fatih Terim konusunda mangalda kül bırakmayanları bir görelim nediyorlar bu olay için. Teknik adam magandalık yaparken yanlışta Başkan yapınca doğru mu oluyor? Hadi bakalım yorum alalım Fenerliler neredeler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 31.07.2017 14:55
ld ld

kulp başkanımı mafyamı bellı değil demekkı adalet herkese işlemiyor bu goruntulerı ızleyen emnıyet gereğini yapmalıdır korumalara gelınce bu şerefsilere artık kanun neymış öğretılmesı lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 31.07.2017 13:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.