Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 22.05.2012 00:00
  • Son Güncelleme: 22.05.2012 11:47

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne alınmadı

Kadınlar voleybolda gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe yerine Galatasaray yer alacak. Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Şampiyonlar Ligi için Wild Card'ı sarı kırmızılılara verdi.

Fenerbahçe Devler Ligi'nde yok
Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde kupa kaldırarak tarihi başarıya imza atan Sarı-Lacivertliler'e CEV kurallarına uymadığı gerekçesiyle gelecek sezon için Wild Card verilmemesi gündemdeydi.

CEV Yönetim Kurulu, Wild Card için başvuru yapan Galatasaray ve Fenerbahçe'yi Yönetim Kurulu'nda oylamaya sundu.

CEV'in yaptığı oylamanın ardından Şampiyonlar Ligi'nde yer alan Eczacıbaşı Vitra ve Vakıfbank Türk Telekom'un ardından ülkemizi temsil edecek 3. takım Galatasaray oldu.

kalan karakter 1000

BİR DAHA KAZANIRIZ DİYE KORKMUŞLARDIR BİR DAHA KAZANIRIZ DİYE KORKMUŞLARDIR

Her ne kadar ayrı dallar olsada, bir hukuk insanı olarak şunu kesin biliyorum;
Hangi turnuva olursa olsun, şampiyonu bir sonraki sene direk katılma hakkına sahip olur.

Burda gerekçe, biraz federasyon başkanının şahsi ego tatmini, birazda avrupada fenerbahçeye karşı oluşturulan lobi, diğer dallarada yansırsa hiç şaşırmam.

özellikle başkanın demecinden bu net anlaşılıyor, bize karşı saygısızlık yapıldığı için diyor.
ama unutuyor kimse kimseye saygı duymak zorunda değil, makamının gereklerini yerine getirir karşılığını alırsın. kurallarla yaşanan bu dünyada sana biyat diye bişey yok başkan, federasyonun ve uluslararası hukukun gerekleri var yerine getirilmesi gereken.

fenerbahçede sezonu tamamlamış ve son kupanında sahibi ise, hiç bir şekilde hukuk yada disiplin cezası yok ise bu turnuva hakkıdır.

GİDEMİYORSA YORUM TEKDİR: GEÇEN SENE trabzonA HEDİYE EDİLEN ŞAMPİYONLAR LİGİ BAŞKA BRANŞDA BU SENEDE galatasarayA HEDİYE EDİLİYOR.

ahlaken ve hukuken başka bir izahı yok bunun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 22.05.2012 18:50
sanane sanane

ee tabi avrupanın baronları rahatsız oldular her sene karşılarında taş gibi takım görmek istemiyorlar federasyonumuzun başındaki zat da safını belli etmişti zati şaşırmıyorum bu tür ucuz ayak oyunlarına inşallah galatasaray da başarılı olur ama şu kadarını söyleyim aziz başkanı orada sonsuza kadar tutamazlar ve bu meydanda bu kadar boş olmayacaktır bizler sizinle gurur duyuyoruz sarı melekler

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.05.2012 18:05
kubilay62 kubilay62

çıldırın çıldırın CİM BOM için çıldırın....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır20
cevapla 22.05.2012 12:49
fenerli fenerli

ilk turda elenip geri gelirsiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 22.05.2012 22:36
fb fb

ne başarın varda seviniyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 22.05.2012 21:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.