Bugünkü
Takvim

'e kancası

İngiliz ekibinin hocası Villas-Boas, "İstiyorum" dedi, yönetim 8 milyon pound teklifle geliyor.

  • Fenerbahçe
  • 29.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.09.2011 11:10
ABONE OL
Gökhan Gönül'e Chelsea kancası
Fiyatı beni ilgilendirmez
Sezon öncesi Avrupa'nın dev takımlarından teklif almasına rağmen F.Bahçe'de kalan için yeniden harekete geçti. İngiliz ekibinin hocası Villas-Boas sağ kanatta sorun yaşaması üzerine F.Bahçeli oyuncunun alınmasını istedi. Boas, "Fiyatı beni ilgilendirmez. Gökhan ile sağ kanada uzun vadeli bir çözüm olur" dedi.

Valencia da takipte
Ara için önümüzdeki günlerde F.Bahçe'nin kapısını çalmaya hazırlanan İngiliz ekibi Chelsea'nin 8 milyon pound (Yaklaşık 9.5 milyon euro) teklif edeceği öğrenildi. 26 yaşındaki Gökhan Gönül için F.Bahçe, "15 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi koymuştu. Gökhan'ı almak için İspanyol ekibi Valencia da şartlarını zorluyor.

kalan karakter 1000

urall urall

böyle bir dönemden geçtiğimiz süreçte, giden futbolcularımız için yeter diyorum, bize kim kalacak, takımda kim oynayacak. GÖKHAN GÖNÜL ün gitme taraftarı değilim. bu sezon en azından kalmalılar. neden olarakta bu sezon önceki sezonlardan daha çok ihtiyacımız olacak, tüm kalan futbolcularımız daha çok mucadele etmeliler bu sezonda.

sebebide gayet basit; bu sezon başarılı olamazsak .. tüm karşımızda olanlar şunu diyecektir;; şike yapılmadı başarıda gelmedi.. diye bizimle alay edeceklerdir.

GÖKHAN GÖNÜLÜNDE gitmek tabiki en doğal hakkı ama bu sezon değil. önümüzdeki sezonlarda muhakkak daha çok teklifi gelecek ve daha iyi külüpler isteyecektir. onda o kabiliyet ve o mucadele ruhu varken hiç merak etmesin. en iyi yere gideceğinden eminim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 29.09.2011 14:28
kulum kulum

Gökan Gönül'ün değeri 15 milyon pound. Bu parayı veren varsa buyursun gelsin. Yoksa hiç niyetlenmesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır7
cevapla 29.09.2011 12:15
ver elini  FB,çem. ver elini FB,çem.

iyibir fiyat veriliyorsa satılsın hem kulüp kazansın hemde gökhan için avrupa sahasında kendini dahada geliştirsin bu ülkemiz içinde gurur kaynağı olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır3
cevapla 29.09.2011 11:52
şeyhmus şeyhmus

fenerin bel kemiği olan 20 milyon dolara satarım onu

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır3
cevapla 29.09.2011 11:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.