Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 23.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 23.09.2011 17:15

Aydınlar ve Berk'e ihraç talebi

TFF Başkanı , şike savcısı Mehmet Berk ve Organize Suçlar Şube Müdürü Nazmi Ardıç’ın Kulübü üyeliğinden ihraç edilmesi istendi.

Aydınlar ve Berk'e ihraç talebi
Hürriyet gazetesinin haberine göre; 'de dün çok ilginç bir gelişme yaşandı... Sarı lacivertli kulübün haysiyet divanı, kulübün üyeleri olan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) , şike soruşturmasını yürüten özel yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürü Nazmi Ardıç'ın kulüp üyeliğinden atılmaları için yapılan başvuruyu görüştü. Haysiyet Divanı, yaptığı toplantı sonrasında bir karara varamadı ve konuyu pazar günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul sonrasına bıraktı.

Aydınlar, Berk ve Ardıç'ın kulüpten ihraç edilmeleri için Haysiyet Divanı'na başvuran kişinin, TFF Yönetim Kurulu'nun 27 Ağustos'ta yaptığı toplantı sonrası Aydınlar'a, elindeki Fenerbahçe Kulübü Genel Kurul Üyesi kartını göstererek, "Sen Fenerli değilsin", "Fenerbahçe'yi bitirmeye çalışıyorlar, uyma bunlara" diye bağıran Galip Çaylı olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.