Bugünkü
Takvim

bırakıyor

2012'de Milli Takım'daki misyonunu tamamlamak istediğini belirten yıldız futbolcu, 'in sözleri dolayısıyla kararını erkene çekti

  • Fenerbahçe
  • 28.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 09:01
ABONE OL
Emre Belözoğlu bırakıyor
Hayal kıkrıklığı yaşadı
'nin yıldız futbolcusu , 'a veda hazırlığı içerisinde. 2012'de ay-yıldızlı formaya veda etmeyi düşündüğünü dile getiren deneyimli oyuncu, A Milli Takım Teknik Direktörü 'in kendisi hakkında yaptığı açıklamalar sonrası bu tarihi erkene almaya hazırlanıyor. Hiddink'in sözleri sonrası hayal kırıklığı yaşayan Emre'nin gelişmeleri üzgünlük içinde izlediği belirtildi.

Ailesiyle de görüşecek
Konuyu ailesiyle görüşüp karara bağlayacak Emre, 'veda' kararını netleştirirse bunu basın toplantısıyla açıklayacak. Hiddink, G.Kore ile oynanan hazırlık maçında kırmızı kart gören Emre hakkında "Çok iyi bir futbolcu olabilirsiniz ama eğer hırs ve öfke duygularınıza hakim olamıyorsanız sizin çok iyi futbolculuğunuz bir işe yaramaz" ifadesini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

amigogs amigogs

emre gibi futbolcuların milli takımda bence yeri yok agresif kendini beğenen bir futbolcudan hayır gelmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır28
cevapla 28.02.2011 11:48
sıtkı sıtkı

aman git be kardeşim senden adam olamz ne yazık ki sana milli takım kaptanlığı yaptırdılar senin gibi çitkefler buna layık değil ama hakemnler seni hep kolladı onlara ptim mi veriyoesun sen bunu da yaparsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır31
cevapla 28.02.2011 10:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.