Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 16.02.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 16.02.2011 15:41

Alex Fener'e patron olacak

Kaptan, sporculuk yaşamını bitirdikten sonra da Fener'e hizmete devam edecek, çok geniş yetkilerle futbolun tek patronu olacak

Alex Fener'e patron olacak
, 2 yıllığına ile yeniden anlaştığında başkan Aziz Yıldırım kendisine, "Seninle daha uzun yıllar çalışacağız" demişti. Bunu söylerken başkanın kafasında, Brezilyalı yıldızla futbolu bıraktıktan sonra da birlikte çalışma planları vardı. Alex, aktif spora veda ettikten sonra Güney Amerika'da bir futbol okulu ve scoutin (sporcu takip) sistemi kurmayı hedeflediğini Yıldırım'a aktarınca, proje kendiliğinden şekillendi.

Planları şimdiden hazır Futbol okulunu Coritiba'da açmayı düşünen Alex, Brezilya Ligi'ni Cruzeiro'dan arkadaşı Zinho'yu takip ettirecek, G.Amerika'daki diğer ligleri ise Victor Aristizabal'a teslim edecek. Futbol okulu, F.Bahçe'nin altyapısı gibi çalışacak. Alex, 'Futbol Direktörü' olarak atanacağı F.Bahçe'de futbolun geleceğini şekillendirecek.

Tampon görevi yapacak Alex, gelecekteki yeni görevinde, futbolculara verilecek primlerden, basına yapılacak transfer açıklamalarına kadar her sorumluluğu üstlenecek. Brezilyalı yıldız tüm bu görevlerinin yanı sıra yönetim-teknik kadro ve futbolcular arasında tampon görevi de yapacak.

kalan karakter 1000

eyüpp eyüpp

gelmis gecmislerin en iyisi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.02.2011 00:08
anti gs-bjk anti gs-bjk

heykeli dikilmesi gerekir, kisilik olarak futbolcu olarak kaptan olarak hirs olara fenerbahceliligi bilen bir yabanciya helal olsu 4 milyonu guizadan daha fazla hakkeden kaptanimiz, herkez kampanya baslatsa mukemmel olur, sukru saracogluna alexin heykeli!!!!!!!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.02.2011 14:30
Bahtiyar Bahtiyar

ALEX Gelmis gecmis en Iyi Yabanci Fulbolcu;-))

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır1
cevapla 16.02.2011 10:52
ÇILGIN FENERLİ ÇILGIN FENERLİ

Fenerbahçe bi daha böyle "ALEX" zor bulur

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır1
cevapla 16.02.2011 10:50
alex alex

ALEX simize yakisir ve dogru karar

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır1
cevapla 16.02.2011 10:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.