Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 27.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 27.01.2011 11:06

"Alex imzayı attı"

yönetiminin Brezilyalı kaptanı Alex ile sözleşme yenilememesinin arkasından bir kez daha Juan Figer çıktı.

Alex imzayı attı
yönetiminin Brezilyalı kaptanı Alex ile sözleşme yenilememesinin arkasından bir kez daha Juan Figer çıktı. Uruguaylı menajerin, F.Bahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek Alex'e sahibi olduğu Uruguay Ligi takımlarından Central Espanol'a ön sözleşme imzalattığı bu nedenle de yönetimin elinin kolunun bağlandığı iddia edildi.

Figer'in, Lugano gibi Alex'in de imza parası almadan F.Bahçe'yi imza atmasını istemiyor. Uruguaylı menajerin oyununa gelmek istemeyen F.Bahçe yönetimi ise Alex'in sözleşmesi imza parası ödemeden uzatmak istiyor. Bu nedenle yönetim yakın çevresine Alex ile 2 yıl daha anlaşmak istiyoruz haberleri yaysa da, Alex'in transferinde bir aşama kaydedilemiyor. Bu arada Figer'in, Arabistan ve Brezilya'dan bazı takımlarla Alex'in bilgisi dışında görüşmeler de bulunduğu da belirtiliyor.

kalan karakter 1000

kralusta35 kralusta35 // İZMİR

iyi de alex in menejeri figer degil ki

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 27.01.2011 11:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.