Bugünkü
Takvim
  • Fenerbahçe
  • 18.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 18.01.2011 11:56

Kaptan Alex bıktırdı

kaptanının geleceği konusundaki çelişkili ifadeleri Brezilya kulüplerini kızdırdı.

Kaptan Alex bıktırdı
kaptanı 'nın sezon sonunda ne yapacağına bir türlü karar verememesi ve son dönemlerde geleceği ile ilgili çelişkili ifadeler kullanması Brezilya kulüplerini de çileden çıkardı.
Ülke basını, Sao Paulo ve Flamengo yöneticilerinin Alex'e bir çağrı yaparak "Gelmek mi istiyorsun, yoksa orada kalmak mı? Kararını bir an önce ver" dediklerini, yaşanan belirsizlikten sıkıldıklarını yazdı.
Lancenet gazetesi, bu iki kulübe dayandırarak verdiği haberinde, Alex'ten ne gitmek istediği takım, ne de Fenerbahçe'deki geleceği hakkında net cevaplar geldiğini, bu yüzden talipli yönetimlerin adım atma konusunda zorluklar yaşadığını savundu.

Kafa karıştırıyor
Alex'in geçtiğimiz günlerde kendi web sayfasında "Brezilya'daki kulüpler ile görüşmelere başlayacağım" demesinin ardından fikir değiştirip "Sezon sonuna kadar kimseyle masaya oturmak istemiyorum" çıkışını sayfalarına taşıyan Elgloboesporte gazetesi ise, Alex'in döneceğine şimdilik kimsenin inanmadığını yazdı.
Brezilyalı oyuncunun sezon sonunda ülkesine geri dönme yolundaki düşüncelerinden sonra Flamengo, Palmeiras, Cruzeiro, Sao Paulo ve Curitiba kulüpleri bu futbolcu ile ilgilendiklerini duyurmuştu. Milliyet'e göre, Palmeiras Kulübü ise bir adım daha ileri giderek, Alex ile resmi görüşmelere başladığını açıklamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.