Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Ekonomi
 • 19.11.2020 08:32
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 14.01.2021 17:27
ABONE OL

575 ve 395 TL taksitle 240 ay vadeli evler mest ediyor! kurasız daire satışı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı uygun fiyatlara satışlara başladı. Açık satış yöntemi ile satışa çıkarılan evleri almak isteyenler 'ye başvurabiliyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından satışa sunulan konutlar farklı kategorilerde satılmaktadır. Alt gelir grubu için üretilen ucuz konutlar çok fazla sayıda başvuru aldığı için kuralı olarak satılmaktadır.

Toki kurasız daire satışı! 575 ve 395 tl taksitle

Hangi ilde kaç tane daire satılıyor? 575 ve 395 TL taksitle 240 ay vadeli... TOKİ her zaman olduğu gibi evi olmayan kirada oturan dar gelirli vatandaşlarımızın yanında yer alıyor. Bu anlamda kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanında yapılan ucuz konutlar TOKİ resmi internet sitesi aracılığı ile duyuruluyor. Kurumun son dönemlerde paylaştığı ilanlardan bir tanesi de Çorum'da yer alan konut projesi için oldu. Vatandaşlar ödemelerini bir miktar peşinat ödemesi ve geri kalan tutarın taksitle ödenmesi şeklinde yapılacak.

Mersin TOKİ Satış Listesi

Kastamonu TOKİ Satış Listesi

   Denizli TOKİ Satış Listesi

   Sivas TOKİ Satış Listesi

   Tokat TOKİ Satış Listesi

     TOKİ'DEN ÇORUM'DAN 2+1 DAİRE SATIŞI

     Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ Başkanlığı, Çorum Boğazkale İlçesi'nde alt gelir grubunda bulunan vatandaşlar için 50 konut satışı gerçekleştirilecek.

     TOKİ İL İL KONUT FİYATLARI

     Samsun Vezirköprü Nalbantlı Mahallesi'nde 8 konut 256 bin liradan satışa sunuldu. Başlangıç taksit tutarı bin 280 lira olarak belirlendi.

     Sivas Merkez Yenimahalle'de 17 konut 146 bin liradan satışta. 30 Eylül'e kadar başvuruların yapılabileceği konutların taksitleri 610 liradan başlıyor.

     Tokat Merkez Dedeli Mahallesi'nde ise 27 konut 165 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor. 31 Aralığa kadar başvuruların yapılabileceği konutların en düşük taksit tutarı 691 lira.

     Ankara Mamak Gülseren Mahallesi'nde yer alan 86 konut için başlangıç satış fiyatı 260 bin lira olarak açıklandı. 30 Aralığa kadar başvurunun yapılacağı konutların taksit tutarı ise bin 87 liradan başlıyor.

     Bingöl Merkez İnönü Mahallesi'nde 1 konutun başlangıç fiyatı 240 bin lira olarak belirlendi. Taksit tutarı ise bin 3 lira.

     Denizli ve ilçelerinde bulunan 201 konut 120 bin liradan başlayan fiyatlarla kurasız satışa sunuldu. Taksitler ise 420 liradan başlıyor.

     TÜM TOKİ EVLERİ İÇİN TIKLAYINIZ