Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Ekonomi
 • 01.08.2020 09:09
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 01.08.2020 09:09
ABONE OL

Nakit para ihtiyacı olanlar banka oranları! Faizler düşüyor 90 gün ödemesiz 60 ay vadeyle fırsatı!

lar tarafından sunulan 90 gün ödemesiz 60 ay vadeyle müjdesi vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Bu anlamda kredi oranları oldukça merak ediliyor. Bayramın yaklaşmasıyla birlikte bankalar kredi faizlerini düşürdü. Corona virüs salgını nedeniyle de uzun süredir birçok işyeri kapalıydı. Dolayısıyla nakit ihtiyacı da arttı. Bankalar bayram kredisi paketleri sunarak vatandaşların bir nebze de olsa ekonomik olarak rahatlamasını sağlıyor. İşte 0,89-0.76-0.79-0.83 faiz oranı veren bankalar... İşte avantajlı kredi fırsatlarının detayları takvim.com.tr'de

Nakit ihtiyacı olanlar işte banka banka faiz oranları! Düştükçe düşüyor

90 gün ödemesiz 60 ay vadeyle ihtiyaç kredisi araştırmaları devam ediyor. Her bankanın resmi internet sitesinde kredi hesaplama aracı bulunuyor. Bankaların sitelerinden kredi miktarına göre güncel faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz.
Kurban bayramı kredi detayları hakkında QNB Finansbank, Garanti Bankası, ING Bankası ve TEB bankası açıklama yayımladı. İhtiyaç kredisi gerçek kişilerin kullanması için verilen bir kredi türüdür. Vatandaşlar herhangi bir teminat göstermeden, gelir durumları ve öncesinde bankalarla olan ilişkileri sayesinde bu krediden faydalanabilir. İşte avantajlı kredi fırsatlarının detayları takvim.com.tr'de

BANKA BANKA İHTİYAÇ VE KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Halk Bankası Emekli ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 0.92

Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranı Yüzde % %1,05

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı %0.89

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı % 0.98

KURBAN BAYRAMI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Kurban Bayramı öncesinde 2020 bayram kredisi veren bankalar hangileri? sorusunun cevabı belli oldu. Kurban bayramı kredi detayları hakkında QNB Finansbank, Garanti Bankası, ING Bankası ve TEB bankası açıklama yayımladı.

Kurban bayramı kredi kampanyaları yapan bankalar şöyle:

QNB FİNANSBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

QNB Finansbank Kurban Bayramı'nda vatandaşlara aylık 0,84'ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Kurban Bayramı'na özel 3 ay ödemesiz olarak sunulan krediden faydalanmak isteyenlerin bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapması gerektiği bildirildi. Ya da en yakın şubeye giderek başvuru yapılmasının yanı sıra 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını arayarak bilgi alına bileceği aktarıldı..

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada Kurban Bayramı kredi kampanyası hakkında, "İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank'ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın!" denildi.

   GARANTİ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİ İMKANI

   Kurban Bayramı öncesinde kredi çekmek isteyenler için Garanti Bankası 0,99'dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade ile kredi imkanı sunuyor. 100.000 TL'lik bir kredi için 60 ay, ayda 2,340,12 TL ödeme yapılabiliyor. 60 aya varan vadelerle İhtiyaç Kredisi başvurunuzu form ile veya Garanti BBVA İnternet/Mobil kullanıcısıysanız hızlıca bu kanallardan yapabilirsiniz. Değerlendirmenizin olumlu olması durumunda kredinizi hemen kullanabilirsiniz! Faiz oranları %0,99 ve %1,64 arasında değişiyor.

   ING BAYRAM KREDİSİ VERİYOR

   ING Türkiye ise Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan kişilere uygun oranlarla sunduğu kredi veriyor. 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla sağlanan krediye, ING müşterisi olmayan kişiler de başvurabiliyor. Detaylı bilgi ve başvuru için ING web sayfasını ziyaret edebilir veya size en yakın şubeye gidebilirsiniz.

   TEB BAYRAM KREDİSİ

   TEB, 0,79'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade ile ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Henüz TEB Müşterisi değilseniz siz de TEB müşterisi olarak %0,79'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi hemen alabilirsiniz. Kampanya Sadece CEPTETEB İnternet Şubesi , CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı merkezi ve teb.com.tr den yapılan başvurularda geçerlidir. Kredinizi sadece CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kullanabilirsiniz.

   KREDİ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

   Her bankanın resmi internet sitesinde kredi hesaplama aracı bulunuyor. Aşağıda yer alan linklere tıklayarak bankaların sitelerinden kredi miktarına göre güncel faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

   ZİRAAT BANKASI KREDİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

   HALKBANK KREDİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

   VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

   GARANTİ BBVA KREDİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

   TEB KREDİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

   AKBANK KREDİ HESAPLAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

   İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NEDİR?

   Gelir durumu ihtiyaç kredisi için en önemli şartlardan biridir. Birçok bankanın aradığı diğer şartlar ise;

   18 yaşını doldurmuş olmak (Bankalar yine de 20 yaş ve üzerine kredi vermektedir.)
   Vergi levhasının ya da SSK kaydının olması. (Son 3 aya dair)
   Herhangi bir bankadan aldığınız borçtan dolayı takibe düşmemiş olmanız.
   Bazı durumlarda kefil (Kefil olarak eşin rızası istenebiliyor.)
   Gelirin resmi olarak beyan edilmesi.
   Bunların dışında eğer ipotekli ihtiyaç kredisi çekilecekse, eşin rıza durumu istenebilir. İhtiyaç kredileri 36 ay vade ile kullanılabilir. İhtiyaç kredilerinde tüm hane halkının değil, yalnızca krediyi çekecek kişinin geliri hesaplanır. (Hane halkı kefil olabilir.) Yine birçok bankada gelirin en fazla %50'si aylık taksit olacak şekilde kredi çekilebiliyor.