Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.03.2020 Gazete
ABONE OL

Telekom’dan 5.8 milyar TL

Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, fiber altyapıyı son 10 yılda 10 katına çıkardıklarını belirterek, "Sadece 2019'da 3.2 milyon yeni haneyi fiber internetle tanıştırdık. 2020'de 5.8 milyar liralık yatırım hedefliyoruz" diye konuştu. ‘Türk Telekom Değerli Hissettirir’ için reklam kampanyası hazırlandı. Şirketin iletişim çalışmalarındaki yeni reklam yüzü de Kenan İmirzalıoğlu oldu.

Telekom’dan 5.8 milyar TL
Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, fiber altyapıyı son 10 yılda 10 katına çıkardıklarını belirterek, "Sadece 2019'da 3.2 milyon yeni haneyi fiber internetle tanıştırdık. 2020'de 5.8 milyar liralık yatırım hedefliyoruz" diye konuştu. Kurumsal marka vaatlerini 'Değerli Hissettirir' olarak belirlediklerini açıklayan Önal, "Bu, 17 değere işaret ediyor: İnsan odaklılık, cesaret, dürüstlük, samimiyet, yalınlık, liderlik, yenilikçilik, çeviklik, genç ruhlu, heyecanlı, toplumsal bir meselesi olan, sosyal sorumluluk sahibi, geçmişiyle barışık, yerli ve milli, değerlere önem veren, üretken ve paylaşımcı..." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.