Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.01.2020 Gazete
ABONE OL

Eğitimli taksici dönemi

Turizm Bakanlığı’nın kampanyası ile İstanbul’da 15 bin taksiciye eğitim verilecek. Taksicilere ‘yabancı dil’ ‘sağlık’ ve ‘güvenlik’ alanlarında kurslar düzenlenecek.

Eğitimli taksici dönemi
Turizm Bakanlığı'nın organizasyonu ile taksicilere İngilizce, güvenlik başta olmak üzere çeşitli konularda eğitim verilecek. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gerçekleşen ilk etap eğitimleri tarihi yarımadayı kapsayan Fatih ilçesi başta olmak üzere Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar, Kadıköy, Beşiktaş, Zeytinburnu, Şişli, Pendik, Sarıyer, Arnavutköy ve Bakırköy ile devam edecek. Turistlerin şikayetlerini de dikkate alan Bakanlık, İstanbul'da hizmet içi eğitimlerle ilk 6 ayda 5 bin ikinci 6 ayda ise 10 bin taksiciye eğitim verilmesini kararlaştırdı.

BURAK ERDEM ÇELİK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.