Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.11.2019 13:15
  • Son Güncelleme: 09.11.2019 13:32

'de son dakika gelişmesi! Emeklilikte Yaşa Takılanlar 2020 Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda var mı?

yasası çıkacak mı? sorusu son günlerde en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Uzun süredir gündemi meşgul eden konu ile ilgili EYT'lileri üzecek gelişmeler yaşandı. Resmi makamlardan yapılan açıklamalar sonrası EYT bekleyen vatandaşlar son gelişmeleri yakından takip etmeye başladı. Peki, ? Emeklilikte Yaşa Takılanlar 2020 Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda var mı? İşte son gelişmeler...

EYT'de son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Emekli olabilmek için prim gününü doldurup yaş gününü doldurmayı bekleyen vatandaşlar, son gelişmeleri araştırıyor. Geçtiğimiz günlerde, EYT'nin 2020 Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda yer alıp almadığı konusunda bilgi geldi. Peki, EYT yasası çıkacak mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar 2020 Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda var mı? İşte EYT'de son durum...

EYT 2020 CUMHURBAŞKANLIĞI YILLIK PROGRAMI'NDA VAR MI?

Hürriyet'in haberine göre, 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda, kısa adı EYT olan emeklilikte yaşı takılanlara pek de müjdeli haber gözükmüyor. Eylül ayında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, EYT mağdurları ile görüşülmesi için Sosyal Politikalar Kurulu'nu görevlendirmişti. Bu da emeklilikte yaşa takılanlar için bir umut ışığı olmuştu. Hatta bu konuda 2020 yılında yeni gelişme yaşanacağı bile söyleniyordu. Ancak 2020 Yılı Programı'nda, bu konuda bir aksiyon alınacak gibi gözükmüyor.

Detaylar için bir sonraki sayfayı ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.