Bugünkü
Takvim

E-ticarete video dopingi

e-Ticaret , e-ticarette ürün videolarının önem kazandığını belirterek, firmalara seslendi: Videolar satın alma kararında etkili oluyor. Bu yöntem rekabette bir adım öne çıkarır.

E-ticarete video dopingi
Online alışverişte ürünle alakalı videolarının satın alma kararında belirleyici rol oynadığını ifade eden e-Ticaret , Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, "'ın son verilerine göre bir ürünü almadan önce o ürünle ilgili video izleme oranı yüzde 50'lerin üzerine çıkmış durumda. e-ticaret siteleri de bu trendi gördü ve ürün inceleme videoları paylaşmaya başladı" dedi. Videonun fotoğraf karşısında her geçen gün daha da güçlendiğini belirten , şöyle konuştu: "Fotoğraflı tanıtım bazen hayal kırıklığına yol açabiliyor. Siteler satışını gerçekleştirdiği ürünlerle ilgili kısa ve eğlenceli videolar çekerek bunları sosyal medya platformlarında da paylaşabilir. Bu, rekabette bir adım önde olmak demektir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.