Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.09.2019 09:30
  • Son Güncelleme: 03.10.2019 13:04

En fazla hesaplanan konut kredileri işte ler

Ziraat, ve Vakıfbank'ın kredi oranlarını yüzde 1'in altına düşürmesi kredi çekmeyi düşünen vatandaşları hareketlendirdi. Peki hangileridir? Ayrıntılar haberimizde. Her nın uyguladığı koşullar farklı olmakla beraber genelde tüm bankaların ortak olarak aramış oldukları konut kredisi şartları da bulunmaktadır. Örneğin kredi çekilerek satın alınmak istenen konutun tapusunun olması tüm bankalar tarafından aranılan şartlardan biridir.

En fazla hesaplanan konut kredileri işte aylık taksitler

Merkez Bankası ardı ardına yaptığı faiz indirimleri sonrasında piyasa oldukça canlandı. Konut ve taşıt alımları adeta patlama yaptı. Bu bağlamda en sık hesaplanan konut kredileri türlerini haberimizde derledik. Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin satın almak istedikleri konutun tapusu ile kredi kullanmak istedikleri bankanın şubesini ziyaret etmeleri yeterlidir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.