Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 31.08.2019 09:18
  • Son Güncelleme: 16.09.2019 13:39

En uygun kredi veren değişti! İndirim yağmuru...

31 Ağustos 2019 gününe özel lar peş peşe indirimler yaparak başladı. Özel bankalarda en uygun konut kredisi veren banka unvanı bir kere daha el değiştirdi. İşte konut kredisi indirimi son dakika haberleri! Konut kredisi, satın alınacak evin teminat altına alınması koşuluyla bankalar tarafından verilen bir kredi türü. Kredinin vadesi genellikle sabit faiz oranlarıyla 5 ila 30 yıl arasında değişebiliyor.

Özel bankalarda faiz indirimi yarışı başladı. Kamu bankalarının faiz indirimi kararından sonra bankalar arasında yarış devam ediyor. Şuan en uygun kredi veren banka ING Bank oldu. ING Bank faizi 1,39 olarak açıkladı. Bu arada yaptığınız kredi başvurusu ön onay aldığında ikinci adım olarak gerekli belgelerle bankaya gitmeniz gerekir.

ÖZELLERDE EN UYGUN KONUT KREDİSİ VEREN BANKA ING BANK OLDU

ING Bank yüzde 1,39 olarak revize etmiş olduğu konut kredisi faiz oranını diğer bankalardan gelen indirim haberleri sonrası bir kere daha revize etti ve liderlik koltuğunu bırakmamaya kararlı olduğunu gözler önüne serdi. ING Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.39 seviyesinden yüzde 1.34 seviyesine çekti. Böylelikle özel bankalarda en ucuz konut kredisi faiz oranı yüzde 1,34 olarak revize edilmiş oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.