Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.08.2019 09:51
  • Son Güncelleme: 26.08.2019 12:36

Konut kredisi için ların uyguladığı ve lar ne kadar?

Konut kredisi indirimi yapılmasının ardından vatandaşlar en düşük faiz kredisi oranıyla ların konut kredilerine uyguladıkları masraf ve tutarlarını araştırmaya başladı. Peki, en uygun konut kredisi hangi bankada? Bankaların uyguladığı ve ne kadar? Bazı bankaların kredi faiz oranlarında indirime gitmesiyle birlikte emlak piyasasındaki hareketlilik arttı.

Konut kredisi için bankaların uyguladığı masraflar ve sigortalar

Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank'ın kredi faiz oranlarında indirim yapmasıyla birlikte kredi çekmeyi düşünen vatandaşlar kredi faiz oranlarını araştırmaya başladı. Yaz aylarının son günlerinde olduğumuz şu günlerde kredi faiz oranları vatandaşların gündeminde yer alıyor. Peki, 19 Ağustos kredi faiz oranlarında son durum nedir? Konut kredisi çekecekler için bankaların uyguladığı masraflar ve sigortalar ne kadar oldu?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.