Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.08.2019 11:10
  • Son Güncelleme: 15.08.2019 11:21

nda son durum ne?

Bankası, ve tarafından ve ihtiyaç kredisinde faiz indirimine gidilmesiyle birlikte vatandaşlar güncel kredi faiz oranları hakkında araştırma yapıyor. Emlak piyasasındaki hareketliliğin ardından Ziraat Bankası, Vakıfbank ve kredi faiz oranları merak ediliyor. Peki, ne? , Halkbank, Ziraat, Vakıfbank konut kredisi oranları ne kadar oldu? İşte güncel kredi faiz oranları... Her bankanın uyguladığı koşullar farklı olmakla beraber genelde tüm bankaların ortak olarak aramış oldukları konut kredisi şartları da bulunmaktadır. Örneğin kredi çekilerek satın alınmak istenen konutun tapusunun olması tüm bankalar tarafından aranılan şartlardan biridir.

15 Ağustos kredi faiz oranlarında son durum ne?

Ağustos ayının ortalarında olduğumuz şu günlerde merakla araştırılan konular arasında kredi faiz oranlarında son durum yer alıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın peş peşe konut ve ihtiyaç kredilerinde faiz indirimine gitmesiyle birlikte emlak piyasası da hareketlendi. Peki, kredi faiz oranlarında son durum ne? Akbank, Halkbank, Ziraat, Vakıfbank konut kredisi oranları ne kadar oldu? İşte kredi faiz oranları son durum... Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin satın almak istedikleri konutun tapusu ile kredi kullanmak istedikleri bankanın şubesini ziyaret etmeleri yeterlidir. Banka başvuru işleminde ilk olarak konut kredisi başvuru formu doldurmanızı ister. Ardından kimlik numarası bilginiz üzerinden kredi notu ve kredi sicili sorgulaması yapılarak kredi için uygunluğunuz değerlendirilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.