Bugünkü
Takvim

Otobüs daha hızlı!

Otobüs daha hızlı!
Havayolu firmalarının rötarları yolcuları bezdirdi. Önceki gün Antalya-İstanbul seferini yapacak olan Onur Air'in uçağı 3 saat 30 dakika rötar yaptı. Antalya'dan 08.50'de kalkması gereken İstanbul uçağı 12.20'de kalktı. Uçağın yolcuları havayolu şirketini apronda oturma eylemi yaparak protesto etti. Yolcular bu uzun rötara rağmen Onur Air yetkililerinin bir açıklama yapmadığını söyledi. Yine önceki gün Pegasus Havayolları da 2 saat 25 dakikalık rötar ile yolcuları çileden çıkardı. Pegasus'un İzmir'den Ankara'ya saat 23.30 kalkması gereken uçağı da saat 01.55'te havalandı. Yolcular otobüsle daha hızlı gideceklerini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.