Bugünkü
Takvim

'nin eski eşi 'den Havalimanı'na övgü

Övgünün merkezi
Havacılığın yeni merkezi İstanbul Havalimanı'na yabancılar da hayran kaldı. Sahne adı Lost Frequencies olan ünlü Belçikalı DJ Felix De Laet, Havalimanı'na övgü yağdırdı. İstanbul'a sahne almak için gelen Laet, hesabından, "Gelmiş geçmiş en iyi havaalanı" yorumu yaptı. Sanatçı 'nin eski eşi 'li gazeteci Benjamin Harvey de sosyal medya hesabından İstanbul Havalimanı'nı öve öve biteremedi. Harvey, 'na 10 üzerinden 9 verdiğini yazarak, check-in, pasaport kontrol ve güvenlik geçişinin 15 dakikadan az sürdüğünü belirtti. Ancak yatırım düşmanları Harvey'in övgülerini eleştirdi. ABD'li gazeteci ise eleştirilere yeni övgülerle cevap verip, olumsuzları hesabından sildi.
İstanbul Havalimanı'na hayran kaldı.Hande Ataizi'nin eski eşi , İstanbul Havalimanı'nın fotoğraflarını paylaştı, özelliklerini övdü. Gazeteci Harvey, ulaşımın kolay olduğunu da yazdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.