Bugünkü
Takvim

Abonelikler e-Devlet’ten

Abonelikler e-Devlet’ten
Milyonlarca vatandaşın işlemlerini dijital ortamdan yapmasını sağlayan e-Devlet, turkiye.gov. tr adresinden yeni bir hizmeti daha devreye aldı. Vatandaşa büyük kolaylık sağlayacak sistemle abonelik işlemleri dünden itibaren e-Devlet'e taşındı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Artık tüm abonelik işlemleri e-devlet üzerinden yapılabilecek. Vatandaşlarımız oturdukları yerden internet yoluyla abonelik işlemlerini yapabilecek. Pilot çalışmalarına başladık ve inşallah bunu tüm illerimize de çok hızlı bir şekilde de yaymış olacağız" dedi. Uygulamayla, evine işyerine elektrik, su ve doğalgaz ve telekom gibi abonelikleri başlatmak isteyenler başvurularını e-Devlet üzerinden de yapılabilecek. Proje ile vatandaşlar abonelikler için şubelere gitmek durumunda kalmayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.